Новини

НОВИЙ ВИПУСК ФАХОВОГО ВИДАННЯ

Опубліковано № 6 (74) Електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал залишається на 8 місці у "Рейтингу наукових періодичних видань України"; 2 місце у Топ 100 "Найкращі публікації - українська". Географія випуску: Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Львів, Кам’янець-Подільський, Слов’янськ, Краматорськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Вінниця, Луцьк, Бар, Бердянськ, Миколаїв, Ямбол (Болгарія). Автори публікацій, викладачі та наукові працівники, працюють в університетах (класичних, педагогічних, медичних), військових установах, політехнічних інститутах, коледжах, академії будівництва і архітектури та музичній академії, Національній академії педагогічних наук України.


2 Січня 2020


З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з новорічними і різдвяними святами!
Добробуту і злагоди кожній родині! Миру і процвітання нашій країні!

1 Січня 2020


МІСЯЧНИК МАТЕМАТИКИ І ПРИРОДНИЧИХ НАУК «НАУКА – ШКОЛІ»

Упродовж грудня 2019 року золота команда вчителів-експертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» під науковим керівництвом Олени Олександрівни Гриб’юк, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника ІІТЗН НАПН України, продовжує успішно впроваджувати нові ідеї в рамках наукового проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences».

27 Грудня 2019


НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

12 грудня 2019 р. в Хмельницькому відбувся науково-практичний захід для вчителів початкової школи. Учителів зібрала спільна мета: зробити навчання початківців більш ефективним і цікавим. Науково-практичний семінар – один з низки заходів у рамках дослідно-експериментальної роботи «Технологія навчання учнів початкової школи (Smart Kids)», науковим керівником якої є Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

12 Грудня 2019


Ефективне врядування та шкільні ініціативи

28-29 листопада 2019 р.у м. Краматорськ відбувся ІV Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», який був організований проєктом РЄ «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування в Україні». До роботи Форуму залучилися співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


29 Листопада 2019


6 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ: ЦИФРОВА ОСВІТА В ПРИРОДНИЧИХ УНІВЕРСИТЕТАХ

20 -21 листопада 2019 р. у Вроцлавському університеті природничих наук проходила 6 Міжнародна конференція «Цифрова освіта в природничих університетах». Організаторами щорічного заходу стали представники Центру дистанційної освіти Вроцлавського університету природничих наук Співорганізаторами конференції від України виступили Національний університет біоресурсів та природокористування України та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


21 Листопада 2019


10 Всеукраїнська науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

14 листопада 2019 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася 10 Всеукраїнська науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступають: кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща).


14 Листопада 2019


Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids) у школах Луганщини

18-19 жовтня в Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області під керівництвом Литвинової Світлани Григорівни, д. пед. н., завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України працювала експертна група з реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)».

Були проведені відкриті уроки вчителів початкових класів Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 8 Луганської області. Відбувся круглий стіл у формі «відкритий мікрофон» для виступів батьків, представників батьківського комітету, представників інституту підвищення кваліфікації, методистів.  


1 Листопада 2019


VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»

24 вересня по 29 жовтня 2019 р. відбулася VІІІ Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти». Організатори заходу: Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту (зав. від., к.п.н. Овчарук О.В., ст.н.с.Малицька І.Д.,к.п.н. Сороко Н.В., н.с. Гриценчук О.О.) взяли участь у підсумковому пленарному засіданні конференції та виступили з доповідями. Упродовж місяця учасники в онлайн-офлайн форматі знайомилися з результатами наукових і науково-практичних досліджень, обговорювали матеріали, представлені у постерному режимі. 


29 Жовтня 2019


Золота медаль

24 жовтня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва завершено ХІ Міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті – 2019». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України нагороджено Золотою медаллю в номінації "Інновації у формуванні й розвитку педагогічної майстерності в умовах вимог Нової української школи" 

24 Жовтня 2019


Новини 281 — 290 з 622
Початок | Поперед. | 27 28 29 30 31 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.